Čarodějnický rej

Pátek 28. 4. 2023 byl ve znamení Čarodějnického reje. Děti měly možnost přijít v masce a společně s rodiči si venku zasoutěžit, plnit úkoly a uvařit kouzelný lektvar.

Na začátku akce děti potrápil zapeklitý úkol – opravit střechu perníkové chaloupky. Chvíli trvalo, než se všichni našli a zkoordinovali, ale chaloupka s perníky na střeše nakonec stála. Následovaly úkoly, které prověřily zdatnost, vytrvalost a odvahu malých čarodějů a čarodějek. Děti zdolaly různé překážky, prolézaly tunelem, létaly na koštěti. V tajemné sluji pohmatem poznávaly, co se ve tmě ukrývá, sbíraly brouky a různé byliny.

Na závěr akce pronesly kouzelné zaříkávadlo a uvařily lektvary. Na průběh a atmosféru celé akce se můžete podívat na následujících fotografiích.