Podzimní procházka

V pátek 20. 10. 2023 se uskutečnila pro děti a jejich doprovod akce s názvem Podzimní procházka. Zpočátku počasí příliš nepřálo, na kopcích se povalovala mlha a jemně pršelo. Podzimní skřítek to tak nenechal, zřejmě počasí začaroval a děti z naší školky se mohly vydat na procházku napříč parkem.

Na cestě plnily různé úkoly, jako např. vyzkoušet si podlézt a přeskočit překážku, házet kroužky na cíl. Jeden z hlavních úkolů na ně však ještě čekal, a to tvorba zvířátka z přírodnin. Nejdříve vyrobily hlavičku pro zvířátko a během procházky sbíraly listy, které navlékaly na proutek.

V závěru vše spojily dohromady. A vznikla tak spousta housenek, kočiček a pejsků. Nečekaně se objevil i jednorožec. Vzniklá zvířátka a průběh celé akce dokumentují následující fotografie.